KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14502026
nr 1450 2026
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Skanstullsbron, Stockholm. Signerad, daterad -27. Bildmått: 19x36, yttermått inklusive ram: 40x50
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:13:11
21/2 17:47:17
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg